drevené fasády z kvalitného dreva

Dodajte svojmu domu, chate alebo akejkoľvek inej stavbe jedinečný vzhľad pomocou drevených obkladov na fasádu. Obklady na fasádu z dreva sú dostupné v rôznych vyhotoveniach a dajú sa tiež rôzne kombinovať. Každému objektu prepožičajú prírodný vzhľad a nechajú naplno vyniknúť váš vkus. Stavte na fasádne obklady z prvotriednych drevín, ktoré si vás získajú nielen originálnym vzhľadom, ale aj svojimi vlastnosťami, ako je odolnosť, farebnosť a nezameniteľná vôňa.

logo zemmco mini

Drevená fasáda očarí dizajnom aj odolnosťou

Originálny vzhľad sme v prípade drevených fasádnych obkladov už spomenuli. Napokon, aj na vlastné oči sa môžete presvedčiť, že každý drevený obklad je celkom jedinečný a presne taká bude aj stavba, keď sa rozhodnete uprednostniť drevenú fasádu. Je úplne jedno či ide o drevostavbu, alebo bežnú murovanú stavbu, fasádne drevené obklady sa hodia pre stavby vyhotovené z akýchkoľvek materiálov.

logo zemmco mini

Nie je náhodou, že drevené fasády sú zvlášť obľúbené na stavbách umiestnených v lone prírody. Práve v prostredí, ktoré na stavebnú konštrukciu kladie vyššie nároky naplno oceníte vysokú odolnosť drevených fasádnych obkladov. Uvedomujeme si, akú dôležitú funkciu plnia fasádne obklady z dreva a preto v našej ponuke nájdete iba obklady vyhotovené z prvotriednych drevín. Extra pevné IPE, unikátny Tigerwoord alebo thermo borovica či jaseň sú zárukou dlhej životnosti, vysokej odolnosti a iba minimálnych nárokov na údržbu.

Kvalitné fasádne obklady z dreva spoznáte nielen podľa použitého dreva, ale aj hrúbky. Práve tá dodáva obkladom potrebné izolačné vlastnosti a dostatočnú húževnatosť. Fasádne obklady z dreva, ktoré nájdete v našej ponuke sa pýšia výbornými zvukovo-izolačnými a tepelno-izolačnými vlastnosťami. Vo vnútri domu sa vám tak postarajú o veľmi príjemnú atmosféru a prispejú k nižším nákladom na energie.

Omnoho lepšie ako o nich čítať, je drevené fasádne obklady spoznať vlastnými zmyslami. Hmatom overiť ich pevnosť a odolnosť, zrakom jedinečný vzhľad a napokon sa nechať očariť nezameniteľnou vôňou prírodného dreva. Sme presvedčení, že po takom zážitku chytia drevené fasádne obklady za srdce aj vás.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Postaráme sa o realizáciu vášho vysnívaného projektu z dreva či WPC.

Zemmco Systems s.r.o.

+421 911 070 971

info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov