Fasády z kvalitného dreva

Pre milovníkov dreva máme v ponuke kvalitné drevené dosky na fasáduvýberu tých najlepších a najkvalitnejších tvrdých exotických drevín, Thermodreva a unikátneho Kanadského červeného cédra. Sú charakteristické vysokou kvalitou, stabilitou, výbornými technickými parametrami a unikátnym štýlom. Nevyžadujú si náročnú údržbu a sú predurčené na celoročné použitie vo vonkajšom prostredí.
Vysoká odolnosť voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom im zaručuje dostatočne dlhú životnosť.

logo zemmco mini
Drevené fasády dodajú originálny vzhľad prakticky všetkým typom stavieb. Svoje uplatnenie si nájdu nielen v prípade tých najjednoduchších objektov, ale aj na veľkých chatách či iných obytných stavbách. Drevený fasádny obklad je pritom nielen zárukou originálneho vzhľadu, ale aj výborných akustických a tepelnoizolačných vlastností. V prípade, že stavíte na drevené fasádne obklady, môžete počítať s tlmením hluku a v lete vás zas poteší nižší prienik tepla.
logo zemmco mini

Ponúkame fasádne obklady z prvotriednych drevín, ktoré sa vyznačujú špičkovými úžitkovými a izolačnými vlastnosťami. O svojich kvalitách vás presvedčia tvrdé exotické dreviny, ako je IPE či Cumaru, ale nájdete u nás aj Thermodrevo či Kanadský červený céder. Ohľadom drevených fasádnych obkladov jednoducho nerobíme žiadne kompromisy a nemusíte ich robiť ani vy. Drevené fasádne obklady z našej ponuky si vás získajú dlhou životnosťou, mimoriadnou odolnosťou nízkymi nárokmi na údržbu. Do treskúcej zimy v horách alebo slnkom zaliatej nížiny, všade tam si drevené fasádne obklady nájdu svoje uplatnenie a do bodky naplnia vaše očakávania.  

Vysoko kvalitné WPC Fasády

WPC, alebo Wood Polymer Composite, je moderný plastový sendvič, ktorý je vyrábaný v rôznych pomeroch dreva a umelej hmoty. Terasové palubovky z WPC spájajú kladné vlastnosti oboch spomínaných surovín – dreva a umelej hmoty. Ľahká údržba bez štiepenia a trieštenia materiálu. Taktiež vykazujú vysokú odolnosť voči UV žiareniu. Kompozitný drevený materiál NATURinFORM je výborná materiálová štruktúra, ktorá sa v Nemecku vyrába a používa už viac ako 20 rokov. Ide o kombináciu drevených vlákien s ekologickými, termoplastickými spojivami, ktoré si pre svoju odolnosť nájdu uplatnenie najmä v exteriéri.

logo zemmco mini
Hľadáte ideálny fasádny obklad s vysokou odolnosťou, ktorý spája výhody dreva a umelej hmoty? V tom prípade sú WPC fasádne obklady tou správnou voľbou. Ide o moderný materiál vzhľadovo verne imitujúci drevo, ktorý je vďaka prímesi polymérov tvarovo stály a veľmi odolný. WPC nájdete aj pod názvami drevoplast či Wood Polymer Composite, pričom kombinácia jeho špecifických vlastností z neho robí ideálny materiál aj na pokrytie fasád.
logo zemmco mini
Výhody, ktorými vás WPC fasády prekvapia je hneď viacero. V prvom rade oceníte, že drevoplastová fasáda skoro až na nerozoznanie pripomína prírodné drevo. Okrem toho ale oceníte aj mimoriadnu odolnosť voči UV žiareniu, minimálne nároky na údržbu a vysokú tvarovú stálosť. WPC fasáda tak nezostane pekná iba pár rokov, ale svoj pôvodný vzhľad si zachová na veľmi dlho. Poteší tiež, že WPC je recyklovateľný materiál, ktorý nepredstavuje záťaž pre životné prostredie. Navyše, WPC fasádne dosky sa hodia na realizáciu tzv. otvorených fasád, uzavretých fasád a rovnako ich oceníte aj vtedy, ak chcete vytvoriť systém odvetrávanej fasády. WPC fasádne dosky ponúkame v rôznych vyhotoveniach a sme presvedčení, že si určite vyberiete.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov