drevené terasy

Pre milovníkov dreva máme v ponuke kvalitné drevené terasové doskyvýberu tých najlepších a najkvalitnejších tvrdých exotických drevín.
Sú 
charakteristické vysokou kvalitou, stabilitou, výbornými technickými parametrami a unikátnym štýlom. Nevyžadujú si náročnú údržbu a sú predurčené na celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Vysoká odolnosť voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom im zaručuje dostatočne dlhú životnosť.

logo zemmco mini
Iba máloktorý materiál dokáže terase dodať tak atraktívny vzhľad, ako práve drevo. Z tohto dôvodu sú drevené terasy prémiovou voľbou, ktorá doslova chytí za srdce. Terasy z dreva sa hodia ako k rodinným domom, tak aj ku komerčným objektom a zvládnu aj požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov. Aby ste mohli počítať s maximálnou kvalitou, na tvorbu drevených terás používame len overené exotické dreviny, ktoré sú zárukou nielen perfektného vzhľadu, ale aj špičkovej kvality a dlhej životnosti.
logo zemmco mini
Drevené terasy od nás sa môžu pochváliť skvelými úžitkovými vlastnosťami. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek z typov dreva, máte istotu, že výsledkom bude atraktívna terasa, ktorá si nebude vyžadovať náročnú údržbu. Starostlivo vyberané dreviny sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, hnilobe aj škodcom a tak vám popri dodržaní jednoduchej údržby vydržia spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Sme presvedčení, že drevená terasa v našom podaní naplní vaše predstavy o ideálnom priestore pre chvíle relaxu.

TERASY WPC

WPC, alebo Wood Polymer Composite, je moderný plastový sendvič, ktorý je vyrábaný v rôznych pomeroch dreva a umelej hmoty. Terasové palubovky z WPC spájajú kladné vlastnosti oboch surovín – dreva a umelej hmoty. Ľahká údržba bez štiepenia a trieštenia materiálu. Taktiež vykazujú vysokú odolnosť voči UV žiareniu. Kompozitný drevený materiál NATURinFORM je výborná materiálová štruktúra, ktorá sa v Nemecku vyrába a používa už viac ako 20 rokov. Ide o kombináciu drevených vlákien s ekologickými, termoplastickými spojivami, ktoré si pre svoju odolnosť nájdu uplatnenie najmä v exteriéri. Preto sa výborne hodia na výrobu plotov, terás a fasád.

logo zemmco mini
WPC terasy sú vynikajúcou alternatívou k prírodnému drevu. Sú vyhotovené z tzv. WPC dosiek, ktoré svojím vzhľadom verne pripomínajú drevo. V porovnaní s ním sú však o niečo odolnejšie a zároveň si nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu. Tajomstvo odolnosti WPC terasy spočíva predovšetkým v kombinácii drevnej zmesi a polymérov, ktorá samotným WPC doskám dodáva vysokú odolnosť, atraktívny vzhľad a vysokú odolnosť.
logo zemmco mini
WPC terasy z kvalitných drevoplastových paluboviek, ktoré sú odolné voči UV žiareniu a pôsobeniu vonkajších vplyvov. Ak uprednostníte WPC terasu, môžete počítať nielen s istotou atraktívneho vzhľadu a vysokou odolnosťou, ale aj elimináciou negatívnych dopadov na životné prostredie, keďže ide o recyklovateľný materiál. Dodajme iba, že WPC dosky si svoje uplatnenie okrem terás nachádzajú aj pri výstavbe plotovpokrývaní fasád.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov