Krásne drevené ploty

Pre milovníkov dreva máme v ponuke kvalitné drevené dosky na ploty v kolekciách Europa, Exotika a Thermodrevo. Sú charakteristické vysokou kvalitou, výbornými technickými parametrami a unikátnym štýlom. Nevyžadujú si náročnú údržbu a sú predurčené na celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Vysoká odolnosť voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom im zaručuje dostatočne dlhú životnosť.

logo zemmco mini

Pri výbere nového plotu pre váš pozemok nemusíte robiť kompromisy medzi vzhľadom, životnosťou a náročnosťou údržby. Ploty z exotického dreva sú tou správnou voľbou, ak požadujete vysokú odolnosť, dlhú životnosť a štýlový dizajn. Exotické drevo na plot má nezameniteľný dizajn a vďaka nemu sa zrealizované oplotenie stane plnohodnotným architektonickým prvkom dopĺňajúcim okolie vášho domu.

logo zemmco mini

Plot z exotických drevín si však neobľúbite iba pre jeho prémiový vzhľad. Na výrobu totiž používame iba vysokokvalitné dreviny, ktoré sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom, vlhkosti či škodcom a tak môžete počítať so životnosťou v desiatkach rokov. Ploty z dreva si vás získajú aj svojimi minimálnymi nárokmi na starostlivosť. Neobávajte sa pravidelného natierania, opravovania či prebrusovania plotových dosiek. Exotické dreviny majú vysokú hustotu a tak toho zvládnu omnoho viac ako bežne dostupné drevo v našich končinách.

Objavte pôvab a všetky ďalšie výhody našich kolekcií drevín určených na stavbu oplotenia, ktoré s vami vydrží aj celý život.

Kvalitné WPC ploty

Oplotenie z WPC materiálov značky Naturinform sa vyznačuje kvalitným spracovaním a efektívnou izoláciou hluku. Je to cenovo výhodný variant a ponúka množstvo kreatívnych možností využitia. Vďaka modulárnej konštrukcii si výšku aj šírku môžete voliť ľubovoľne. Hnedá, titánovo-sivá a antracitová farba v kombinácii s hliníkovými stĺpikmi do zeme alebo s podkladovou doskou na upevnenie pomocou hmoždiniek, ponúka dostatok kreatívneho priestoru pre všetky použiteľné verzie.

logo zemmco mini

WPC ploty sú trendom, ktorý si získa aj vás a ak práve stojíte pred výberom nového oplotenia, tento materiál by ste určite nemali ignorovať. WPC ploty sú zhotovené z tzv. drevoplastového kompozitu, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou, jednoduchosťou montáže a rôznymi variantmi vyhotovenia. Hlavnou devízou tohto materiálu je kombinácia drevnej zmesi s polymérmi, ktoré dodávajú WPC plotovkám požadovaný tvar a tuhosť.

logo zemmco mini

Skoro ako drevený plot, ale bez akýchkoľvek starostí. Takto jednoducho je možné vystihnúť jednu z najdôležitejších výhod, ktorú prinášajú WPC ploty. V závislosti od konkrétneho vyhotovenia vám WPC plot dopraje zaslúžené súkromie a postará sa aj o účinnú izoláciu hluku z okolia. Ploty z WPC sa dajú navyše rozmerovo prispôsobiť na mieru presne podľa vašich predstáv. Zostáva sa už potom len rozhodnúť, či uprednostníte WPC plot v hnedom, titánovo-sivom alebo antracitovom vyhotovení.

WPC plotovky je možné osádzať buď samostatne, pomocou hliníkových stĺpikov a zároveň ich je možné skombinovať s murovanými časťami oplotenia. Neváhajte nás kontaktovať a sami sa presvedčte, že WPC plot bude pre vás tou správnou voľbou.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov