Drevené pergoly nielen z exotického dreva

Túžite po drevenej pergole, ktorá doplní okolie vášho domu a stane sa dokonalým miestom pre chvíle oddychu, stretnutia s priateľmi a rodinou alebo cvičenie počas letných rán či večerov? Drevená pergola je vynikajúcim doplnkom pre každý typ záhrady bez ohľadu na to, či máte okrasnú záhradu navrhnutú podľa aktuálnych trendov, alebo uprednostňujete skôr pestovanie a naplno nechávate vyniknúť tradičné prvky. Sme presvedčení, že práve drevená pergola sa pre vás stane hodnotným estetickým a funkčným doplnkom, bez ktorého si rodinný dom či rekreačnú chatu už ani nebudete vedieť predstaviť. 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme pripravení aj na tie najzaujímavejšie dizajnové výzvy. Pergoly staviame z drevených KVH a BSH lepených hranolov s využitím dreva Sibírsky SmrekovecKanadský červený céder.

Altánok z dreva na mieru

Máte pocit, že vám niečo chýba na záhrade? Pravdepodobne to bude altánok, v ktorého tieni môžete príjemne tráviť horúce letné dni s vašou rodinou či kamarátmi. Krásne drevené altánky z exotického dreva či thermo drevín vďaka svojim rôznym farebnostiam zapadnú do akejkoľvek záhrady tak, že si ju už bez altánku nebudete vedieť predstaviť. Pre našich klientov pravidelne realizujeme altánky aj s terasami a obkladmi okolo bazénu. Altánky staviame z drevených KVH a BSH lepených hranolov a s využitím dreva Sibírsky SmrekovecKanadský červený céder.

Drevené altánky vyrábame na mieru presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Drevená pergola, po akej túžite

Možno aj sami poznáte, že najlepšie si užijete všetko to, čo presne odzrkadľuje vaše predstavy. Sme pripravení splniť vaše sny a predstavy o dokonalej pergole z dreva, v ktorej si oddýchnete a zažijete množstvo krásnych chvíľ.

Dôvodov, prečo si vybrať práve drevenú pergolu je viacero. V prvom rade je to dizajn, drevené pergoly sa totiž výborne hodia k moderne navrhnutým rodinným domom, pričom rovnako vyniknú aj popri tradičnej vidieckej architektúre. Drevo ako prírodný materiál do záhrady a bezprostredného okolia rodinného domu jednoducho patrí a či už sa rozhodnete pre menšiu alebo väčšiu pergolu, rozhodne nebude pôsobiť ako nevhodný prvok.

Druhým dôvodom, prečo je drevená pergola tou správnou voľbou, je odolnosť samotného dreva. Drevené pergoly vyrábame z KVH a BSH lepených hranolov zo Sibírskeho Smrekovca a Kanadského červeného cédra, ktoré sú zárukou dlhej životnosti a nízkych nárokov na údržbu. Do tretice pridajme ešte jeden argument. Práve pri drevených pergolách totiž môžete počítať s možnosťou presnej úpravy jednotlivých stavebných prvkov na mieru.

Po návrhu drevenej pergoly zostáva už iba vybrať spôsob jej umiestnenia – drevená pergola môže plynulo nadväzovať na dom, alebo stáť samostatne. Okrem toho ešte netreba zabudnúť vybrať vhodný podklad, osvetlenie a tiež tienenie. So všetkým vám samozrejme ochotne pomôžeme, tak aby bola výsledkom drevená pergola presne podľa vašich predstáv.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov