WPC TERASY

Počuli ste, že ideálny materiál na výrobu a pokrytie terasy neexistuje? Nuž, WPC dosky majú svojimi vlastnosťami k ideálnemu materiálu veľmi blízko. Terasové dosky vyrobené z kompozitného materiálu označovaného ako drevoplast, WPC či Wood Polymer Composite sa vyznačujú vysokou odolnosťou, moderným vzhľadom, nízkou hmotnosťou a jednoduchou montážou. Navyše, nevyžadujú ani zložitú a drahú údržbu.

logo zemmco mini

Kvalitné WPC dosky pre krásnu terasu

WPC dosky na terasu v sebe teda spájajú výhody dreva a plastu. Už na prvý pohľad oceníte to, že tieto terasové dosky verne pripomínajú pravé drevo, pričom polyméry tomuto materiálu dodávajú tvarovú stálosť a vysokú odolnosť. Nie je pochopiteľne jedno, aké terasové dosky z WPC si napokon vyberiete, jednotlivé produkty na trhu sa totiž kvalitatívne dosť odlišujú. My sme stavili na osvedčenú kvalitu z Nemecka, terasové dosky NATURinFORM, s ktorými máte istotu, že nová WPC terasa bude presne podľa vašich predstáv.

Výhody WPC dosiek na terasu nekončia iba pri vzhľade a odolnosti. Tie ďalšie spoznáte, ak sa na WPC dosky postavíte bosou nohou a pri každodennom používaní. WPC terasové dosky sú príjemné na dotyk, pričom vybrať si môžete aj dosky so zvýšenou protišmykovosťou. Zároveň sa nemusíte obávať ani zadretia triesky, takže WPC dosky na terasu možno považovať za veľmi bezpečný materiál. Dôležitou výhodou popri všetkom, čo sme spomenuli vyššie, sú minimálne nároky na údržbu a starostlivosť. Povrch WPC terasy od nás nevybledne a ani pod vplyvom UV žiarenia či veľmi vysokých teplôt nezmení svoj tvar.

V prípade, že sa rozhodnete pre WPC terasu, nemusíte robiť žiadne kompromisy! Vyberať si totiž môžete z rôznych farebných vyhotovení od svetlohnedého, cez tmavohnedé až po sivé. Navyše, si môžete vyberať z rôznych dizajnov a typov povrchu. Vaša nová WPC terasa môže mať buď úplne hladký povrch, jemne zrnitý povrch, prípadne ho môže tvoriť drážkovanie. Ak máte záujem o modernú WPC terasu s minimálnymi nárokmi na údržbu a dlhou životnosťou, neváhajte sa nám ozvať a sme presvedčení, že spoločne vyberieme to najlepšie riešenie.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Postaráme sa o realizáciu vášho vysnívaného projektu z dreva či WPC.

Zemmco Systems s.r.o.

+421 911 070 971

info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov