Kvalitné WPC Fasády

WPC fasádne dosky sa vyznačujú jedinečnou kombináciou vlastností, ktorá ich predurčuje na dlhé roky spoľahlivého pokrytia fasády. Fasádne dosky z WPC naplno využijete pri realizácii otvorených a uzavretých fasád, rovnako ako aj pri systémoch odvetrávaných fasád. Vďaka svojmu vzhľadu krásne vyniknú pri stavbách v lone prírody a aj v hustej mestskej zástavbe. Popularita WPC, ktorý nájdete aj pod označením drevoplast či Wood Polymer Composite, nie je rozhodne náhodná a tento kompozitný materiál sa oplatí spoznať.
logo zemmco mini

WPC fasáda je garanciou dlhých rokov bez starostí

Túžite po atraktívnej fasáde, ktorá si po dlhú dobu zachová svoj pôvodný vzhľad, bude dokonale chrániť obvodové múry a okrem toho si nebude pravidelne vyžadovať vašu pozornosť? Aj tie najnáročnejšie požiadavky bez problémov splnia WPC fasádne dosky NATURinFORM z našej ponuky. Pri ich výbere sme mali jediné kritérium – maximálnu kvalitu bez akýchkoľvek kompromisov. Vďaka tomu sme schopní ponúknuť vám detailne prepracované WPC fasádne dosky vo viacerých atraktívnych vyhotoveniach.
logo zemmco mini
Fasádne dosky z WPC na prvý pohľad možno ani nerozoznáte od pravého dreva. To je ich prvou dôležitou výhodou. Tou druhou je bezpochyby ich mimoriadna odolnosť a tvarová stálosť, ktorú tomuto materiálu dodávajú prísady polymérov. Dôležitým argumentom v prospech WPC fasády je aj mimoriadne jednoduchá údržba. Postačí z času na čas pretrieť WPC fasádne dosky čistou vodou a budú opäť ako predtým. Výhodou je aj, že na tento materiál si netrúfne drevokazný hmyz ani huby či hniloba. Zároveň odolávajú poveternostným vplyvom aj UV žiareniu, takže fasádne obklady z WPC budú ako nové aj po mnohých horúcich letách.
Drevoplastové fasádne obklady sú popri všetkých svojich vlastnostiach aj šetrné voči prírode, keďže ide o recyklovateľný materiál. Výhody WPC fasád pocítite aj vtedy, ak budete chcieť popustiť uzdu svojej fantázii. Výborne sa totiž hodia ako k moderným, tak aj tradične navrhnutým stavbám, dajú sa použiť rovnako horizontálne aj vertikálne a v rámci projektu je vďaka nim možné dosiahnuť veľmi zaujímavé efekty. A ak by vám predsa len ešte chýbala jedna výhoda tak doplňme, že s WPC fasádnymi doskami sa veľmi jednoducho manipuluje.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov