Zimná záhrada na mieru z dreva

Užite si svoju záhradu aj v zime

Zimné záhrady

Zimné záhrady sú skvelým spôsobom, ako byť bližšie k prírode a dopriať si pocit z veľkorysého priestoru popri zachovaní maximálneho komfortu. Zimná záhrada je zaužívané označenie konštrukcie pričlenenej k stavbe, pričom jej výplň je spravidla celosklenená. Vďaka zimnej záhrade rozšírite využiteľný priestor vášho domu a zároveň sa budete cítiť skoro ako vonku.

Zimná záhrada môže slúžiť na posedenia pri dobrom jedle, pohostenie návštev či ako miesto na pestovanie rastlín. Nenechajte sa pritom pomýliť názvom, zimná záhrada si totiž svoje využitie zďaleka nenájde iba počas zimy, ale aj celoročne.

Drevená zimná záhrada na mieru

Každá zimná záhrada môže byť jedinečná, a to nielen z pohľadu konštrukcie, ale aj svojim zameraním a ďalšími vlastnosťami, ktoré budú reflektovať vaše individuálne potreby a očakávania. Kľúčové je vybrať tú najvhodnejšiu orientáciu, premyslieť si jej veľkosť, spôsob tienenia, vykurovania a tiež vetrania. Dôležitým rozhodnutím je aj výber materiálu na konštrukciu zimnej terasy, pričom medzi najpopulárnejšie patrí práve odolné drevo.

Na tento účel využívame KVH a BSH lepené drevené hranoly osadené hliníkovými rámami na upevnenie skiel.

Ak uprednostníte zimnú záhradu z dreva, počítajte nielen so skvelým vzhľadom, vysokou odolnosťou ale aj úpravami na mieru a možnosťou celoročného využívania zimnej záhrady. K samotnému výberu materiálov aj konštrukcii pristupujeme s maximálnou precíznosťou a v tomto ohľade nepripúšťame žiadne kompromisy. Iba tak vám totiž vieme zabezpečiť drevenú zimnú záhradu s dlhou životnosťou a špičkovými izolačnými vlastnosťami. Každá zimná záhrada v našom podaní je svojím spôsobom unikátna a kombináciu jednotlivých konštrukčných prvkov si môžete navrhnúť podľa seba.

Do vašej novej zimnej záhrady vám ochotne pomôžeme vybrať aj materiál na podlahu. Na tento účel sa totiž výborne hodia exotické dreviny IPE, IROKO, CUMARUITAUBA či ďalšie, ktoré v našej ponuke samozrejme nemôžu chýbať. Postaráme sa o realizáciu vašej zimnej záhrady, a to od prvého náčrtu až po úspešné zhotovenie celej konštrukcie. Kontaktujte nás a doprajte si zimnú záhradu presne podľa svojich predstáv.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Drevené zimné záhrady z našej dielne

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov