biobalance.sk

Kvalitné WPC fasády s montážou na mieru!

U nás nájdete širokú ponuku WPC fasád v rozličných profiloch.Naspäť na fasády

Creative XXL


Viac o tomto produktePrehľad výhod fasády NATURinFORM

Výhodné a kvalitné


Okrem voľnosti pri vizuálnom riešení, jednoduchej montáže a dlhej životnosti ponúka závesná fasáda so zadným vetraním aj rôzne ochranné funkcie týkajúce sa tepla, vlhkosti, bleskov a hluku.

Vlhkosť, mokro, dážď: Prostredníctvom komínového efektu v priestore zadného vetrania je vďaka difúznemu odporu klesajúcemu v smere zvnútra von zabezpečené odvádzanie vlhkosti vznikajúcej pri stavebných prácach a používaní. Kondenzovaná voda, ktorá sa môže tvoriť za fasádou, je vďaka odstupu fasádnych profilov odvádzaná smerom dopredu. Fasády so zadným vetraním sa považujú za mimoriadne odolné proti prívalovým dažďom. Je to predovšetkým výsledok toho, že pri pôsobení prívalového dažďa je kapilárne prenikanie vlhkosti prerušené vzduchovou medzerou vetraného priestoru a plášť fasády plní funkciu dvojstupňovej izolácie. Výsledkom je príjemná a zdravá klíma v interiéri.

Teplo, teplota: Na dosiahnutie optimálnej tepelnej izolácie sa fasáda so zadným vetraním môže kombinovať s individuálnou izoláciou s požadovanou hrúbkou. Týmto spôsobom sa dajú ľahko prekonať požiadavky aktuálnej smernice o úspore energií a umožní sa maximálna možná akumulácia tepla v súvislosti s energetickou náročnosťou telesa stavby. Eliminuje sa aj nekomfortné zohrievanie interiéru v lete.

Ochrana proti bleskom: Vďaka použitiu vodivo spojenej kovovej podkladovej konštrukcie sa dá docieliť elektromagnetické odtienenie stavebného objektu. Blesky sa spoľahlivo odvedú do zeme bez poškodenia elektronických zariadení. Okrem toho existuje možnosť realizácie elektricky vodivého plášťa fasády, ktorý je z hľadiska vyhotovenia a nákladov na údržbu maximálne efektívnou ochranou stavebného objektu a elektroniky proti bleskom.

Protihluková bariéra: Závesné fasády so zadným vetraním optimalizujú v závislosti od hrúbky izolácie, hmoty plášťa a podielu otvorených škár protihlukový účinok vonkajšej steny so zvýšením stupňa zvukovej nepriezvučnosti až do 14 dB.

Čo presne je kompozitný drevený materiál NATURinFORM a ako sa vyrába? Kompozitný drevený materiál NATURinFORM je materiálová štruktúra, ktorá sa v Nemecku vyrába a používa už viac ako 20 rokov – najmä v exteriéri. Ide o kombináciu drevených vlákien s ekologickými, termoplastickými spojivami. Výrobky z kompozitného dreveného materiálu NATURinFORM sa vyrábajú vytláčaním, tzn. obe zložky (drevené vlákna a termoplastické spojivá) sa zatavujú pri pôsobení tlaku a tepla a ťahajú sa v nekonečnom páse.

Aké sú najdôležitejšie výhody v porovnaní s bežným drevom? Náš kompozitný drevený materiál dlhodobo zhodnotí vašu fasádu viacerými dobrými vlastnosťami. Zároveň ponúka pekný drevený dizajn nenáročný na ošetrovanie. Dokonca ho netreba ani natierať. Prirodzene, všetky profily vyrábame z drevených vlákien produkovaných lesníckymi prevádzkami zameranými na trvalo udržateľný rozvoj (dodávatelia dreva certifikovaní podľa pefc – www.pefc.de).

Zažite komfort vďaka nášmu kompozitnému drevenému materiálu: Žiadne triesky, trvalo pekný materiál s elegantným dreveným dizajnom, jednoduchá montáž a údržba (bez natierania alebo olejovania), čo prináša úsporu času a peňazí. Drevo z lesníckych prevádzok zameraných na trvalo udržateľný rozvoj nepochádzajúce z trópov (dodávatelia dreva certifikovaní podľa PEFC)

Zaujala vás naša ponuka ale nie ste si istý, poprípade máte dodatočné otázky?


Kontaktujte nás!

© 2016-2019 zemmco.sk všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk