biobalance.sk

Dodávame a montujeme kvalitné Drevenné a WPC fasádne obklady

U nás nájdete ponuku exotických, klasických ale aj thermo borovicových a thermo jaseňových obkladov, v rozličných profiloch.

Drevenné fasádne obklady


Viac o tomto produkte

WPC fasádne obklady


Viac o tomto produktePre aký materiál sa rozhodnúť ?

Čo vybrať?

U nás nájdete ponuku exotických, klasických ale aj thermo borovicových a thermo jaseňových obkladov, v rozličných profiloch. Tak máte skutočne široké možnosti ako skrášliť profil akejkoľvek exteriérovej steny. Od masívnych až 185 mm širokých thermowoodových dosiek, po takzvané Rombus profily, na svoje si príde každý. Navyše pri niektorých profiloch máte možnosť montáže pomocou nerezových klipov, vďaka čomu pôsobí povrch jednoliato.

Keďže skutočnú ochranu thermo drevu ponúka tepelné ošetrenie a nie olej, alebo lazúrový náter, môžeme smelo tvrdiť že ide skutočne O BEZÚDRŽBOVÉ DREVO. Nič Vám však nebráni natrieť ho z estetických dôvodov. Tepelne ošetrené (thermowood) fasádne profily, či obklady stien, sú najobľúbenejším stavebným materiálom našich severských priateľov. Pretože po takmer 10 mesačnej zime neostáva veľa času na oddych a vypnutie tak sa ten vzácny čas snažia tráviť inak, než neustálym natieraním drevených stavieb. Preto je ich voľbou thermowood. Aj bez ošetrovania, maľovania, striekania vydrží omnoho dlhšie ako klasický natieraný obklad.

Zaujala vás naša ponuka ale nie ste si istý, poprípade máte dodatočné otázky?


Kontaktujte nás!

© 2016-2019 zemmco.sk všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk