Drevené ploty, fasády a terasy THERMO BOROVICA

Vysoko odolná tepelne upravená borovica

Tepelne upravená borovica

Thermo borovica drevina je vhodná aj na terasy, kde sa počíta s hrubším zaobchádzaním a drobné mechanické poškodenia nie sú prekážkou. Často je umiestňovaná na miestach, kde sa chodieva napríklad v gumákoch či zablatených topánkach. Toto drevo má mnoho kladných vlastností. Po tepelnej úprave pracuje len minimálne. Ukladá sa pomocou klipov, vďaka čomu nevidieť skrutky a ide o mimoriadne estetické riešenie. Tento spôsob má výhodu aj z hľadiska trvanlivosti. Obe strany dosky sú opracované vďaka čomu ich môžete po rokoch otočiť a opäť oživiť svoju starú terasu.

Z dreva THERMO BOROVICA realizujeme terasy, fasády, sauny, wellness, kade, ale aj iné stolárske výrobky na mieru. 

Farebnosť dreviny
THERMO BOROVICA

Tepelne upravená borovica taktiež mení aj svoju farbu z klasickej bledohnedej dreviny. Zmena farby závisí od intenzity tepelnej úpravy, vďaka čomu sa THERMO BOROVICA najčastejšie ukazuje v spektre od zlatistých farieb, cez medovo hnedú až po karamelovú.

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku

Starostlivosť o
THERMO BOROVICU

Prirodzená oxidácia spôsobená ultrafialovým svetlom spôsobí, že podlahová krytina na povrchu zosivie. Na zachovanie prirodzenej farby dreva, ale taktiež na predĺženie jeho životnosti odporúčame použiť špeciálny olej na vonkajšiu drevenú krytinu, napr. transparentný ochranný olej. Renovácia krytiny by sa mala vykonávať dvakrát za rok, pred zimou a po zime.

+421 911 070 971

Nezáväzná objednávka: info@zemmco.sk

Zemmco Systems s.r.o. | Zámocká 3, Bratislava 81101 | IČO: 44 020 198 | DIČ: 2022551839 | IČ DPH: SK2022551839

© 2021 Zemmco System, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov