Domy obohnané betónovými múrmi sú v mnohých ohľadoch efektívnym riešením súkromia v okolí rodinného domu, na trhu sú však dostupné aj iné možnosti, ktoré ocenia najmä milovníci dreva a kvalitných prírodných materiálov.

Spoločnosť Zemmco Systems vyrába drevené ploty pre vaše domovy z vysoko kvalitného exotického dreva, ktoré sa vyznačuje mnohými skvelými vlastnosťami. Tieto ploty poskytujú majiteľom domov nielen dostatok súkromia, ale sú aj nádherným architektonickým riešením so skvelými funkčnými vlastnosťami.

Ako si zvoliť správny typ dreveného plotu? 

Každý pozemok je jedinečným originálom a preto ja aj každý plot unikátom dokonale kopírujúcim architektúru danej nehnuteľnosti. Pri výbere dreveného plotu pre váš pozemok však nemusíte robiť kompromisy medzi preferovaným dizajnom, dlhou životnosťou a náročnosťou údržby. Ploty z exotického dreva sú skvelou alternatívou, ktorá poskytne obyvateľom domu dostatok súkromia a splní aj náročné požiadavky dlhej životnosti, štýlového dizajnu a nenáročnej údržby.

Ako je to možné? 

Ploty z exotického dreva možno prispôsobiť na mieru každému pozemku a potrebám jeho obyvateľov. Nezameniteľný vzhľad exotického dreva robí z týchto plotov jedinečné architektonické prvky dokonale dopĺňajúce celkový dojem z bývania. Exotické drevo je tiež vysoko odolné voči náročným poveternostným podmienkam, vlhkosti či škodcom, vďaka čomu si ploty vyžadujú len minimálnu starostlivosť. 

Pôvab exotických drevín si zamilovali už aj mnohí Slováci, pričom kolekcie Exotika a Thermodrevo, ktoré sú určené na výstavbu oplotenia, si môžu záujemcovia pozrieť na našej stránke. Ak potrebujete vaše riešenia skonzultovať alebo s čímkoľvek poradiť, sme vám k dispozícii a radi vám odovzdávame všetky naše skúsenosti. 

Drevené ploty Zemmco