Spravca Liptov

Natureline
zemmco logo
Robust
zemmco logo
Popular
zemmco logo
Rational
zemmco logo
Compact
zemmco logo
Strong
zemmco logo
Smart
zemmco logo
Exclusive
zemmco logo
Príslušenstvo
zemmco logo

WPC Terasy, ploty a obkladyZa útulné zariadenie Vašej terasy, kde budete tráviť svoj voľný čas hovorí veľa . Zvláštna atmosféra ktorú dokáže vytvoriť iba drevo alebo nezameniteľná estetika terasových paluboviek. Prírodná hmota dreva harmonicky splýva s prostredím a je jedno či sa nachádza v záhrade , výškovej terase nad vysokými strechami budov alebo ako ohraničenie bazénu. Terasové drevo tam výborne zapadne. V porovnaní s kamennou alebo dlaždicovou podlahou je terasové drevo vhodne temperované a prináša príjemný pocit pri chôdzi.


Pozrite si priebeh montáže na montážnych videách! MONTÁŽNÉ VIDEÁ
 

Inovatívne terasové drevo je naša špeciálna oblasť.Naša ponuka WPC ( Wood Polymer Composite) – terasových paluboviek prezentuje alternatívny materiál pre priestory , na trávenie voľného času. Kompozit zjednocuje výhody dreva s dlhou životnosťou a odolnosťou polymérov: nie je potrebné ošetrovanie plôch ako ochrana pred prípadným vyblednutím.

Urobte si sami obraz o našich terasových palubovkách. Nájdite inšpiráciu na našich terasových expozíciach.

S WPC terasovými palubovkami dostane Vaša terasa moderný nádych . Stane sa z nej vkusná kompozícia , ktorá je vytvorená súhrou triezvych línií , homogénnych plôch a farebnosti. WPC (Wood Polymer Compostie) je moderný plastový sendvič, ktorý je vyrábaný v rôznom pomere z dreva a umelej hmoty. Terasové palubovky z WPC spájajú kladné vlastnosti oboch surovín – dreva a umelej hmoty : ľahká údržba, pokládka, neštiepia sa a netrieštia , vykazujú vysokú odolnosť voči UV žiareniu.

Predstavujeme Vám WPC terasové palubovky ktoré boli vyrobené podľa európskych kvalitatívnych kritérií od významného medzinárodného a inovatívneho výrobcu – NATURinFORM.

Sme oficiálny predajcovia WPC produktov NATURinFORM pre Slovenskú Republiku.

ČISTENIE:


logo naturinform

Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať novinky!