Spravca Liptov
TERASY
zemmco logo
PLOTY
zemmco logo
FASÁDY
zemmco logo

Drevoplastové WPC Terasy, ploty a fasádyZa útulné zariadenie Vašej terasy, kde budete tráviť svoj voľný čas hovorí veľa . Zvláštna atmosféra ktorú dokáže vytvoriť iba drevo alebo nezameniteľná estetika terasových paluboviek. Prírodná hmota dreva harmonicky splýva s prostredím a je jedno či sa nachádza v záhrade , výškovej terase nad vysokými strechami budov alebo ako ohraničenie bazénu. Terasové drevo tam výborne zapadne. V porovnaní s kamennou alebo dlaždicovou podlahou je terasové drevo vhodne temperované a prináša príjemný pocit pri chôdzi.


Pozrite si priebeh montáže na montážnych videách! MONTÁŽNÉ VIDEÁ
 

Inovatívne terasové drevo je naša špeciálna oblasť.Naša ponuka WPC ( Wood Polymer Composite) – terasových paluboviek prezentuje alternatívny materiál pre priestory , na trávenie voľného času. Kompozit zjednocuje výhody dreva s dlhou životnosťou a odolnosťou polymérov: nie je potrebné ošetrovanie plôch ako ochrana pred prípadným vyblednutím.

Urobte si sami obraz o našich terasových palubovkách. Nájdite inšpiráciu na našich terasových expozíciach.

S WPC terasovými palubovkami dostane Vaša terasa moderný nádych . Stane sa z nej vkusná kompozícia , ktorá je vytvorená súhrou triezvych línií , homogénnych plôch a farebnosti. WPC (Wood Polymer Compostie) je moderný plastový sendvič, ktorý je vyrábaný v rôznom pomere z dreva a umelej hmoty. Terasové palubovky z WPC spájajú kladné vlastnosti oboch surovín – dreva a umelej hmoty : ľahká údržba, pokládka, neštiepia sa a netrieštia , vykazujú vysokú odolnosť voči UV žiareniu.

Predstavujeme Vám WPC terasové palubovky ktoré boli vyrobené podľa európskych kvalitatívnych kritérií od významného medzinárodného a inovatívneho výrobcu – NATURinFORM.

Sme oficiálny predajcovia WPC produktov NATURinFORM pre Slovenskú Republiku.

logo naturinform

Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať novinky!