Spravca Liptov

PLOTY EFFEKTIVEOplotenie EFFEKTIVE s protipohľadovou bariérou je cenovo výhodný variant v našom sortimente, ktorý ponúka množstvo kreatívnych možností. Vďaka modulárnej konštrukcii si výšku aj šírku môžete voliť ľubovoľne. Vďaka hnedej, titánovo sivej a antracitovej farbe v spojení s hliníkovými stĺpikmi do zeme alebo s podkladovou doskou na upevnenie pomocou hmoždiniek ponúka dostatok kreatívneho priestoru pre všetky použiteľné verzie. Na rohy môžete použiť rohové stĺpiky EFFEKTIVE a takisto kombináciu so stĺpikmi FLEXIBLE. EFFEKTIVE používa profily s perom a drážkou, ktoré ľahko zapadajú do seba a umožňujú variabilné úpravy nielen do výšky, ale aj do šírky. Pomocou dekoračných vložiek z ušľachtilej ocele alebo akrylu (základná veľkosť lamely) sa EFFEKTIVE prispôsobí akýmkoľvek individuálnym potrebám.

zemmco

VIDEÁ 

   UNIVERZÁLNA LAMELANaša univerzálna lamela v hnedej, titánovo sivej a antracitovej farbe bola vyvinutá špeciálne na rôzne účely využitia. Dá sa použiť so stĺpikmi oboch našich plotových systémov EFFEKTIVE a FLEXIBLE s protipohľadovou bariérou – aj pri vzájomnej kombinácii. Ako protihluková bariéra funguje naša univerzálna lamela v spojení so stĺpikmi FLEXIBLE (otestovaná protihluková bariéra s hodnotou 26 dB, čo zodpovedá kategórii B3 vzduchovej nepriezvučnosti podľa normy STN EN 1793-2). Na narušenie monolitického vzhľadu môžete použiť okenné moduly z akrylu alebo ušľachtilej ocele. Univerzálna lišta umožňuje pomocou samostatnej bočnej lišty z hliníka flexibilné napojenie na trendové gabiony – popustite uzdu svojej kreativite!

Univerzálna lamela s dĺžkou 4 m si vyžaduje podoprenie na dvoch miestach a nesmie mať kontakt so zeminou. Ako koncový profil slúži lamela bez pera. Univerzálna lamela je dostupná vo farbách hnedá, antracitová, titánovo sivá. Flexibilné využitie, napr. spoločne s gabionmi ako univerzálna lamela a ako koncový profil bez pera. Trvalo elegantný drevený dizajn, nebrúsený povrch s ozdobnými drážkami. Žiadne natieranie, žiadne olejovanie.

 


Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať novinky!